Poloha a dosažitelnost

Osada Filipovice se nachází 5km od střediska Červenohorské sedlo. Autobusové spojení: zastávka Filipovice. Vlakové spojení: zastávka Jeseník, odtud dále autobusem.

  Vybavení a služby

Hostům jsou k dispozici 2,3 a 4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Dále vybavená kuchyně, velká společenská místnost se satTV,DVD,celý Penzion je pokrytý WiFi signálem. Hosté mohou dále využívat bar s krbem, , elektronické šipky, stolní tenis. V létě venkovní posezení, ohniště, možnost grilování. Parkování přímo u objektu v letním i zimním období.  Rekreace a služby v okolí

300 m od penzionu se nachází lyžařský vlek s umělým zasněžováním, půjčovnou lyžařského vybavení a ski-servisem. Další lyžařské areály: Červenohorské sedlo (5km), Praděd (17km), Ramzová (18km). Ideální podmínky pro běžkaře. Léto: pěší turistika, cykloturistika, houbaření. Tipy na výlet: krytý bazén v České Vsi, Lázně Jeseník s možností léčebných procedur, Karlova Studánka, jeskyně, vodní elektrárna Dlouhé stráně, přírodní rašeliniště na Rejvízu, zámek Velké Losiny, horské minikáry na Ramzové.

Zpět


TOPlist
  Penzion Dostál Filipovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Dostál
Ceník ubytování a stravování