PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Dostál

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Osada Filipovice se nachází 5km od střediska Červenohorské sedlo. Autobusové spojení: zastávka Filipovice. Vlakové spojení: zastávka Jeseník, odtud dále autobusem.
Vybavení a služby
Hostům jsou k dispozici 2,3 a 4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Dále vybavená kuchyně, velká společenská místnost se satTV,DVD,celý Penzion je pokrytý WiFi signálem. Hosté mohou dále využívat bar s krbem, , elektronické šipky, stolní tenis. V létě venkovní posezení, ohniště, možnost grilování. Parkování přímo u objektu v letním i zimním období.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
300 m od penzionu se nachází lyžařský vlek s umělým zasněžováním, půjčovnou lyžařského vybavení a ski-servisem. Další lyžařské areály: Červenohorské sedlo (5km), Praděd (17km), Ramzová (18km). Ideální podmínky pro běžkaře. Léto: pěší turistika, cykloturistika, houbaření. Tipy na výlet: krytý bazén v České Vsi, Lázně Jeseník s možností léčebných procedur, Karlova Studánka, jeskyně, vodní elektrárna Dlouhé stráně, přírodní rašeliniště na Rejvízu, zámek Velké Losiny, horské minikáry na Ramzové.